Ako nakupovať skladby

Všeobecné obchodné podmienky

1. Zostavenie spevníka

Spevník (nákupný košík) sa zostavuje vybraním jednotlivých skladieb, stlačením tlačidla "+" pri konkrétnej skladbe. Pri každej skladbe je možné si vypočuť ukážku stlačením tlačidla "play".

Vami vybrané skladby sa zobrazia na ľavej strane (v spevníku). Zo spevníka je možné skladby odobrať stlačením tlačidla "x" pri konkrétnej skladbe.

2. Objednávka a Registrácia

Pre objednanie skladieb je potrebné byť prihlásený. Ak už máte účet na eShope Gitarová Škola, stačí sa prihlásiť. V prípade, že svoj účet ešte nemáte, jednoducho si ho vytvoríte vyplnením základných údajov v registračnom formulári.

Stlačením tlačidla "Objednať" v spevníku sa zobrazí objednávka. V prípade, že nie ste prihlásený, zobrazí sa prihlasovací a registračný formulár. Po prihlásení resp. registrácií sa zobrazí vaša objednávka.

Ak ste spokojný s vašou objednávkou, potvrdíte ju stlačením tlačidla "Potvrdiť objednávku". V prípade, že si prajete vystaviť daňoví doklad o kúpe, zaškrtnite možnosť "Požadujem daňový doklad" pod objednávkou. Pre vystavenie dokladu, je potrebné doplniť fakturačné údaje. Po úspešnom nákupe, Vám bude doklad zaslaný spoločnosťou Ševt a.s. na váš e-mail.

3. Platba

Po potvrdení objednávky, je potrebné vybrať jeden z aktuálne dostupných platobných systémov.

Platobný systém si vyberiete kliknutím na logo služby. Po kliknutí je potrebné zaplatiť objednávku cez konkrétny systém.

4. Stiahnutie zakúpených skladieb

Po zaplatení, vás systém presmeruje späť na stránku eShopu Gitarová škola, kde sa vaša platba zaznamená a systém vám sprístupní na stiahnutie skladby ktoré ste si zakúpili. Zároveň vám systém odošle email, s odkazom na stiahnutie skladieb. Skladby sú prístupne 24 hodín. Po uplynutí tohto času, platnosť odkazu v emaile vyprší a skladby už nie je možné stiahnuť.

Skladby sú zbalené do jedného zip archívu. Po stiahnutí skladieb a rozbalení archívu je možné skladby ihneď prehrávať. Pre bezproblémové prehrávanie skladieb je potrebné mať nainštalovanú najnovšiu verziu Adobe Flash Player.

Spevník

Váš spevník neobsahuje žiadne skladby.

Skladby si môžete pridať stlačením + pri každej skladbe.